Hofcoördinatoren

Luxemburglaan 1 - 35

luxemburglaan-1-35@woonwijkhethool.nl

Luxemburglaan 37 - 59
Brigitte Rosulek
Luxemburglaan 55

luxemburglaan-37-59@woonwijkhethool.nl

Luxemburglaan 61 - 79
Brigitte Rosulek
Luxemburglaan 55

luxemburglaan-61-79@woonwijkhethool.nl

Luxemburglaan 81 - 99
Willy Kemps
Luxemburglaan 89
luxemburglaan-81-99@woonwijkhethool.nl

Eschweilerhof en Luxemburglaan 14 - 22
Ben van der Sterren
Eschweilerhof 18

eschweilerhof@woonwijkhethool.nl

Luxemburglaan 101 - 119
Susanna Weterings
Luxemburglaan 105
luxemburglaan-101-119@woonwijkhethool.nl

Lenningenhof en Luxemburglaan 24-32
Maarten Steinmann
Lenningenhof 37
lenningenhof@woonwijkhethool.nl

Grevenmacherhof en Clervauxlaan 12 - 20
Gerard Kwak
Grevenmacherhof 42

grevenmacherhof@woonwijkhethool.nl

Asselbornweg, Larochetteweg en Clervauxlaan 49 - 63
Sjef Bierbooms
Asselbornweg 4

asselbornweg@woonwijkhethool.nl

Mondorfweg en Clervauxlaan 33 - 47
Thomas Paulen
Mondorfweg 2
06 53 16 41 66

mondorfweg@woonwijkhethool.nl

Bastendorfweg en Clervauxlaan 17 - 31
Emmy van Stratum
Clervauxlaan 31

bastendorfweg@woonwijkhethool.nl

Winselerhof en Clervauxlaan 2 - 10
Sandra van de Winkel
Winselerhof 6

winselerhof@woonwijkhethool.nl

Reisdorfweg en Clervauxlaan 1 - 15
Brigitte Moulaert
Clervauxlaan 7

reisdorfweg@woonwijkhethool.nl

Ettelbruckhof
Rian Rubingh
Ettelbruckhof 2
ettelbruckhof@woonwijkhethool.nl

 

Op dit moment zijn er vacatures voor:
Algemeen lid

Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het bestuur.