Hofcoördinatoren

Luxemburglaan 1 - 35
Ineke van Eeten
Luxemburglaan 35

luxemburglaan-1-35@woonwijkhethool.nl

Luxemburglaan 37 - 59
Brigitte Rosulek
Luxemburglaan 55

luxemburglaan-37-59@woonwijkhethool.nl

Luxemburglaan 61 - 79
Brigitte Rosulek
Luxemburglaan 55

luxemburglaan-61-79@woonwijkhethool.nl

Luxemburglaan 81 - 99
Wim Hasselmann
Luxemburglaan 83
040 243 99 48

luxemburglaan-81-99@woonwijkhethool.nl

Eschweilerhof en Luxemburglaan 14 - 22
J. van Wijgerden
Eschweilerhof 19

eschweilerhof@woonwijkhethool.nl

Luxemburglaan 101 - 119
Wil Jansen
Luxemburglaan 115
040 241 73 58

luxemburglaan-101-119@woonwijkhethool.nl

Lenningenhof en Luxemburglaan 24-32
Rob Verschuren
Lenningenhof 12
06 28 53 66 51

lenningenhof@woonwijkhethool.nl

Grevenmacherhof en Clervauxlaan 12 - 20
Gerard Kwak
Grevenmacherhof 42

grevenmacherhof@woonwijkhethool.nl

Asselbornweg, Larochetteweg en Clervauxlaan 49 - 63
Sjef Bierbooms
Asselbornweg 4

asselbornweg@woonwijkhethool.nl

Mondorfweg en Clervauxlaan 33 - 47
Thomas Paulen
Mondorfweg 2
06 53 16 41 66

mondorfweg@woonwijkhethool.nl

Bastendorfweg en Clervauxlaan 17 - 31
Emmy van Stratum
Clervauxlaan 31
040 241 61 06

bastendorfweg@woonwijkhethool.nl

Winselerhof en Clervauxlaan 2 - 10
Sandra van de Winkel
Winselerhof 6

winselerhof@woonwijkhethool.nl

Reisdorfweg en Clervauxlaan 1 - 15
Brigitte Moulaert
Clervauxlaan 7

reisdorfweg@woonwijkhethool.nl

Ettelbruckhof
Angela Swarttouw
Ettelbruckhof 7
040 248 14 19

ettelbruckhof@woonwijkhethool.nl

 

Op dit moment zijn er vacatures voor:
Secretaris 
Algemeen lid

Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het bestuur.